CHROMATECH plus

  Name Description
chromatech_plus
CHROMATECH plus

CHROMATECH plus

Siltinātais profils ar optimālām iespējām

CHROMATECH plus ir ražots no nerūsējošā tērauda un sniedz jums optimālu dizainu ar pārdomātu ģeometriju.

Raksturīgais izskats ir ievērojams sasniegums siltinātajos profilos, kur profils sniedz augstu stabilitāti un iespējas ražošanas procesā, piemēram, uz automātiskajām locīšanas iekārtām.

CHROMATECH plus lietotājiem dod ievērojami mazāk siltuma zudumu - pateicoties zemajai siltuma vadītspējai un profila sieniņas biezuma samazinājumam. Jūs varat sasniegt 30-50% mazāk siltuma zudumu stikla paketes malās un kad iekšējā virsmas temperatūra kļūst 1-2C augstāka nekā ārpusē, jūs minimizējat kondensāta rašanos un palīdzat novērst potenciālu loga bojāšanos.

CHROMATECH plus tiek piegādāts glancēts vai melnā krāsā, bet mēs varam saražot redzamo virsmu un 2mm butila virsmu gandrīz jebkurā RAL vai NCS krāsā.

Nelokāmi fakti

  • profils ar 7mm augstumu, sieniņas biezumu 0.15m, nerūsējošā tērauda profils ar interesantu dizainu gaismas laušanas efektam, vieglākai ražošanai un stabilitātei, lieliem izmēriem un četrkāršu stiklojumu
  • 30-50% zemāks siltuma zudums stikla paketes galos
  • 1-2ºC augstāka virsmas temperatūra stikla paketes iekšpusē

 

 

Contacts

  • Atmodas str. 19, Jelgava,
    Latvia, LV3001
  • +371 2233 4455
    +371 2277 8899
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

About ThermEco

Company „ThermEco" established on 04.04.2013. with target support Insulating Glass producers with warm edge spacer bars. more...
Scroll to top